Lasuursinine meri, pisitillukesi saarekesi täis tipitud rannik, viinamarjanõlvad, roomaaegsed varemed ja imelised keskaegsed kindluslinnad – see ongi Horvaatia.

REISI SIHTKOHT Poreč ja Umag, Horvaatia
REISIPERIOOD 21.08 – 11.09.2019
HIND SISALDAB
Lennupileteid sihtkohta ja tagasi
Majutust 7 ööd valitud hotellis kaheses toas eeldusel, et koos reisib 2 inimest
Toitlustamine vastavalt valitud hotellile
Grupitransfeer lennujaamast hotelli ja tagasi
Reisiesindaja teenused
LISATASU EEST
Reisikindlustus
Ekskursioonid
Majutus üheses toas
Söögid, kui need ei sisaldu paketi hinnas
Autorent ja muud lisateenused sihtkohas

8-päevase (7 ööd) paketi hinnad algavad 379 eurost inimese kohta.

Vastutav reisikorraldaja on Aurinko.
Paketi hind sõltub valitud reisi perioodist ja vabade kohtade olemasolust. Küsi täpsustatud reisi hinda vastavalt oma soovidele meie reisikonsultandilt!

Horvaatial on 4800 km Vahemere-äärset rannikut ja 1185 saart ja saarekest. Randade lähedal asuvad maalilised sadamad ja suurepärased merevaatega restoranid. Sisemaal asuvad vaatamisväärsed linnad Zagreb ja kunagine pealinn Varazdin oma keskaegse lossi ja raekojaga. Selle munakivisillutiste, kenade kirikute ja välikohvikute loodud õhkkonnast on tunda Austria barokki.

Istria poolsaarel asuv Porić on 2000 aasta pikkuse ajalooga linn, mille lähistel paiknev kuurort on suvekuudel üks populaarsemaid Horvaatias. Poreči kompaktne vanalinn pakub oma varjulistel tänavatel suurepärase võimaluse ostlemiseks lugematutes väikestes poodides ja butiikides, istuda romantilise vanalinna tänavakohvikutes ja nautida õhtusi kontserte. Poreči vaieldamatult kuulsaim vaatamisväärsus on 6. sajandist pärit Euphrasiuse basiilika, mis on kantud ka UNESCO maailmapärandite nimekirja. Plava Laguna ja Zelena Laguna on aktiivse puhkuse sõpradele ideaalsed kohad tegelemaks veespordi, sukeldumise, tennise või matkamisega.

Porečist põhjapoole jäävat Umagi on ajalooliselt mainitud juba 7. sajandil. Umag on väiksem kui naaberkuurort Poreč, kuid ka siin on kaunis rannapromenaad ning kohvikute ja restoranidega pisike vanalinn.

Istriast on kerge vaevaga võimalus minna tutvuma naaberriigi Itaalia põnevate linnadega, nii Trieste kui Veneetsia on käeulatuses.