„Peloponnesos” tähendab „Pelopsi” saart. See tohutu suur poolsaar võiks olla ka kujult saar, kui seal poleks 6 km laiust Korintose maakitsust. Peloponnesosel on jälgi erinevatest vallutajatest, kes kõik on seda poolsaart ahvatlevaks pidanud. Nii on siin frangi-bütsantsi arhitektuuri, muljetavaldavaid Veneetsia kindlusi. Nafplioni linn oli veneetslaste tugipunkt Kreekas ja sellest tegid nad kauneima linna Peloponnesosel, laristades mitmevärvilise marmoriga nii peaväljakul kui kitsastel mäkke keerlevatel tänavatel.

Peloponnesosel on asunud mitmed olulised keskused ja linnriigid nagu Sparta, mis oli suurimaks konkurendiks Ateenale. Ja kes ei teaks legendi imeilusast Helenast ja prints Parisest, kelle armastuse loost sai alguse Trooja sõda. Peloponnesoselt on alguse saanud ka olümpiamängud. Juba 776. aastal e.m.a. peeti maha esimesed jooksuvõistlused Elises, mida hiljem hakati Olümpose jumalate auks kutsuma Olümpiaks.

Ja veel Mükeene, Mystras… – palju ajalugu!

Vaatamist väärivad ka looduskaunid kohad, millest üks olulisemaid on 5 km pikkune Lousise mäekuru Peloponnesose keskel mägedes.

Aeglaselt kulgev aeg, hea kreeka toit, liivarannad, meri ja mäed – see on parim, mida lisaks vaatamisväärsustele Peloponnesosel pakkuda on!

REISI SIHTKOHT Peloponnesose poolsaar, Kreeka
REISIPERIOOD 30.05 – 27.06.2019 ja 12.09 – 10.10.2019
HIND SISALDAB
Lennupileteid sihtkohta ja tagasi
Majutust 7 ööd valitud hotellis kaheses toas eeldusel, et koos reisib 2 inimest
Toitlustamine vastavalt valitud hotellile
Grupitransfeer lennujaamast hotelli ja tagasi
Reisiesindaja teenused
LISATASU EEST
Reisikindlustus
Ekskursioonid
Majutus üheses toas
Söögid, kui need ei sisaldu paketi hinnas
Autorent ja muud lisateenused sihtkohas

8-päevase (7 ööd) paketi hinnad algavad 319 eurost inimese kohta.

Vastutav reisikorraldaja on TEZ Tour.
Paketi hind sõltub valitud reisi perioodist ja vabade kohtade olemasolust. Küsi täpsustatud reisi hinda vastavalt oma soovidele meie reisikonsultandilt!