Ohrid on üks Euroopa vanimaid linnu – kõrgetest kaljudest ümbritsetud, samanimelise järve kaldal. Ohridi järv on Euroopa vanim ja sügavaim järv. Nii järv kui ka vanalinn on arvatud Unesco maailmapärandi hulka. Väidetavalt on siin olnud 365 kirikut, iga aasta päeva jaoks üks. Kirikute rohkuse tõttu on linna nimetatud ka Balkani Jeruusalemmaks. Vanalinnas on toredaid väikesi poode, mis pakuvad pärleid kõikvõimalikes variantides. Ohridi pärlid on tehtud käsitööna salajast tehnikat kasutades kohaliku kala (plaśica) soomustest. Järv oma puhta ja läbipaistva veega on lummav. Seda saab nautida nii paadiga järvel sõites kui ka ümber järve matkates. Matkasõprade silmad paneb aga kindlasti särama Galićica rahvuspargi lopsakas loodus.

Õhtuti täitub Ohridi vana ja uut linnaosa ühendav jalakäijate tänav kohalike ja puhkajatega. Restoranides ja kohvikutes nauditakse heatasemelisi Makedoonia veine ning maitsvaid roogi.

Ohrid on põnev sihtkoht, mida avastada!

REISI SIHTKOHT Ohrid, Makedoonia
REISIPERIOOD 31.05 – 06.09.2019
HIND SISALDAB
Lennupileteid sihtkohta ja tagasi
7 ööd majutust valitud hotellis kaheses toas eeldusel, et koos reisib 2 inimest
Toitlustamine vastavalt valitud hotellile
Grupitransfeer lennujaamast hotelli ja tagasi
Reisiesindaja teenused
LISATASU EEST
Reisikindlustus
Ekskursioonid
Majutus üheses toas
Söögid, kui need ei sisaldu paketi hinnas
Autorent ja muud lisateenused sihtkohas

8-päevase (7 ööd) paketi hinnad algavad 389 eurost inimese kohta.

Vastutavad reisikorraldajad on Aurinko.
Paketi hind sõltub valitud reisi perioodist ja vabade kohtade olemasolust. Küsi täpsustatud reisi hinda vastavalt oma soovidele meie reisikonsultandilt!