Lvivis ootab meid ees euroopalik vanalinn, mistõttu Lvivi kutsutakse Ukraina väikeseks Pariisiks. Lvivi vanalinn on kantud UNESCO maailmapärandi nimistusse. Kunagisest hiilgusest annavad tunnistust nii paljud kirikud, kabelid ja kauni arhitektuuriga lossid nagu Zolochiv, Pidhirtsi ja Olesko loss. Kirikute rohkusest aimub religiooni lähedust ning selle olulisust.

Lvivi südalinn on sõna otseses mõttes täis pikitud pisikesi kohvikuid. Kohvikute eripäraks Lvivis on see, et paljud neist kannavad oma teemasid. Nii näiteks on Ukraina Ülestõusuarmee stiilis restoran, kus saab ukrainakeelset „salasõna” teades tasuta pitsi „kangemat”. Või juudikohvik, millel puudub hinnakiri, ja kus arve esitamisel on vaja hakata seda endale meelepäraseks tingima.

Teravate elamuste otsijatele võib soovitada kohvikut Masoch Cafe, kus lisaks kohvile on võimalik saada ka piitsa. Veel on kolmekorruselises kohvikus kuus erineva teemaga tuba ning katusel Harry Potteri lendav auto. Mitte ükski neist kohvikutest pole aga suvaline ideesünnitis, vaid kõik on seotud kindla looga – juudikohvik asub endises juudirajoonis ning kuulus erootikakirjanik Leopold von Sacher-Masoch on sündinud Lvivis. Viimase kohviku ette on püstitatud ka tema skulptuur, mille taskutesse inimesed oma käed pista saavad, et siis tagasihoidliku üllatuse osaliseks saada. Seal kõrval asdub Lvivi Šokolaaditöökoda, kus saab vaadata, kuidas komme tehakse ja neid kaasa osta.

Lisaks suurepärastele vaatamisväärsustele on Lvivi kolm märksõna – kvaliteetkohv, kvaliteetõlu ning kvaliteetšokolaad. Kui aga tahate lähedasi oma reisiga kursis hoida, leiab tasuta WiFi igast korralikumast söögikohast.

REISI SIHTKOHT Lviv, Ukraina
REISI TOIMUMISAEG Aastaringselt
HIND SISALDAB
Edasi-tagasi lennupileteid
Lennujaamamakse
Käsipagasit või registreeritavat pagasit, vastavalt valitud lennufirma piletireeglitele
3 ööd majutust ühele inimesele kahekohalises toas
hommikusööke
LISATASU EEST
Transfeerid lennujaamast hotelli
Autorent
Ekskursioonid, kontserdipiletid
Reisikindlustus
Majutus ühekohalises toas
Lisaööd hotellis

 

4-päevase (3 ööd) näidispaketi hind ühele inimesele on:

3* hotellis (Ramada Lviv, Jam Hotel Lviv või sarnane) alates 430 eurot
4 * hotellis (Taurus, Swiss, Premier Dnistrer või sarnane) alates 480 eurot

Tegemist on individuaalreisiga. Hinnad on dünaamilised. Reisipaketi hind sõltub vabade lennukohtade ja hotellitubade olemasolust. Arvestada tuleks, et pühade ja suuremate ürituste ajal võib hind oluliselt erineda toodud näidishinnast.

Küsi pakkumist, kinnita broneering ja reisi!