1 öö või enam
Reisi pikkus
Euroopa
Sihtkoht
kuni 31. märts 2021
Kuupäevad

Lufthansa kampaania: naudi kaaslasega äriklassi mugavusi erakordselt soodsalt!

Kui oled harjunud reisima äriklassis või tahaksid kangesti teada, mis on need eelised, miks äriklassis lendamist kiidetakse ja eelistatakse, siis nüüd on superhea võimalus nautida luksuslikumat linnareisi Euroopas ja osta edasi-tagasi äriklassi lennupilet endale ja kaaslase erakordselt soodsalt:

Edasi-tagasi lennupiletite hinnad äriklassis alates 315 €

🗓️ Soodsad lennupiletid on müügis kuni 26.10.2020
✈️ Reisida saab kuni 31.03.2021

Muuda oma järgmine lennureis elamuseks!

Äriklassis reisimine tasub end ära: Sinu päralt on äriklassi teenindus, söögid ja joogid lennuki pardal, kuni 2 x 32 kg äraantavat pagasit, kuni 8 kg käsipagas ja isiklik ese, eelisjärjekorras turvakontrollid (fast-track), äriklassi ootesaalid lennujaamades, soovitud istekoha reserveerimine ning tühi kõrvaliste.

Leiame Sulle kiirelt soodsaimad äriklassi lennupiletid kui kirjutad meile soovitud sihtkohtadest ja reisikuupäevadest info@mainortravel.ee.
Kirjuta kui soovid lisaks ka hea hinna ja kvaliteedi suhtega majutust ja edasi-tagasi transfeere sihtkohas!

Sihtkoht Edasi-tagasi hind äriklassis alates
Amsterdam, Holland 315 €
Ateena, Kreeka 315 €
Barcelona, Hispaania 315 €
Bologna, Itaalia 315 €
Firenze, Itaalia 315 €
Frankfurt, Saksamaa 315 €
Genf, Šveits 315 €
Hamburg, Saksamaa 315 €
Lissabon, Portugal 315 €
Malta 315 €
Manchester, Suurbritannia 315 €
Nice, Prantsusmaa 315 €
Mallorca, Hispaania 315 €
Porto, Portugal 315 €
Veneetsia, Itaalia 315 €
Valencia, Itaalia 315 €
Zürich, Šveits 315 €

Küsi pakkumist soovitud sihtkohta meie reisikonsultandilt info@mainortravel.ee. Leiame Sulle soodsaimad äriklassi lennupiletid!


Kas tõesti on äriklassi lennupileteid võimalik saada nii soodsalt?

Jah! Lennutabelis on näidatud soodsaim hind, mida on võimalik saada terve reisiperioodi jooksul pakkumise avaldamise hetkel. Hinnad on dünaamilised ning soodsaima hinnaga (edasi-tagasi äriklassis vaid 315 €) pileteid on saadaval piiratud koguses kindlatel kuupäevadel. Soodushinnad aktiveeruvad, kui lennupiletid ostetakse kahele (või enamale paarisarvulisele) reisijale. Konsulteeri Mainor Traveli reisikonsultandiga e-posti teel info@mainortravel.ee või kasuta kodulehe päringuvormi, et saada parim võimalik pakkumine.

Tingimused:

  • Tallinnast algav edasi-tagasi Lufthansa lend äriklassis ümberistumistega Frankfurtis.
  • Pakkumine kehtib kui koos reisib paarisarv reisijaid (2, 4, 6 jne).
  • Sihtpunktis tuleb viibida vähemalt ühel laupäeva või pühapäeva vahelisel ööl ja mitte kauem kui 3 kuud.
  • Peale pileti väljastamist ei ole seda ühelgi juhul võimalik reisija soovil tagastada. Kuupäevamuutused on võimalikud, millele lisandub võimalik vahe saadaoleva hinnaga ja Mainor Traveli lennupileti muutmise teenustasu 40 €. Ettenägematute olukordade leevendamiseks soovitame osta reisitõrkekindlustuse.

Aga kuidas on lood reisimise ja koroonaviirusega (seisuga 23.09.2020)?

Riikidesse sisenemise ja seal viibimise tingimused on erinevad, kuid ülal toodud sihtkohtadesse reisides haigustunnuste puudumisel karantiini jääda ei tule. Võib juhtuda, et mõnes lennujaamas mõõdetakse saabudes kehatemperatuuri või tuleb täita lühike tervist puudutav vorm. Täpsemat ja värskeimat saadaolevat infot oma reisi kohta küsi julgelt Mainor Traveli reisikonsultandilt.

Kuigi kõikidest pakkumises toodud riikidest tuleb Eestisse tagasi tulles jääda 14-päevasesse eneseisolatsiooni, siis nüüd alternatiivina on võimalik eneseisolatsioon asendada ka COVID-19 testimisega. Testida saab tasuta Tallinna lennujaamas ning negatiivse tulemuse korral võib naasta tööle. Loe lähemalt siit, kuidas reisilt tulles eneseisolatsiooni nõuet koroonaviiruse testimisega lühendada.