Lanzarote (795 km2) – vulkaanilise saare kohta on saar üsna madal ja kogu saarel valitseb kuiv troopiline kliima. Lanzarote on Kanaari saartest kõige omanäolisem – see on vulkaanide maa. Väikesele maatükile on kokku surutud üle 300 erineva suurusega tulemäe ning ei ole ühtegi kohta, kus taamal ei sinetaks mõni vulkaanikoonus või mustav laavajõgi – sellised pildid avanevad Timanfaya laavaväljadel, mis manavad meile kujutluspildi sellest, mis 18 sajandi kolmekümnendatel aastatel saarel valitses. Laavaplatool on maapind kõigest 10 cm sügavusel ikka veel tulikuum – kuni 350° C!

Timanfaya rahvuspark on üks unikaalsemaid, Lanzarote kauneim, õudsaim ja tähtsaim koht.

Lanzarote madalate valgete majadega kaunid väikelinnad ja külad harmoneeruvad ideaalselt ümbritsevate roheliste aedade ja tumeda laavapinnasega. Selle eest tuleb tänada saarelt pärit maailmakuulsat arhitekti Cesar Manriquet, kelle kontseptsiooni kohaselt on Lanzarotest väga oskuslikult ja loodust säästvalt saanud piltlikult öeldes üks suur vabaõhumuuseum.

Loomulikult ei puudu Lanzarotel ka liivarannad, mille värv kõigub mustjatest kuni kuldkollaste ning isegi valgeteni. Puerto del Carmeni kuurorti ääristab kuue kilomeetri pikkune liivarand ning kaupluste ja hubaste restoranidega promenaad.

Playa Blanca  on rahulik kuurort heatasemeliste hotellide ja suurepäraste restoranidega. Papagayo kaunis liivarand sobib suurepäraselt rannamõnusid eelistavatele lastega reisijatele.

Lanzarote trumbid on maagiline loodus, mägijalgrattamatkad, jalutamine kaunite vaadetega radadel, surfamine ja ka kohalike veinide degusteerimine.

REISI SIHTKOHT Lanzarote, Kanaari saared, Hispaania
REISI TOIMUMISAEG Järgmised reisikuupäevad täpsustamisel. Küsi lisainfot meie reisikonsultandilt
HIND SISALDAB
Lennupileteid Tallinn-Lanzarote-Tallinn
Transfreere lennujaamast hotelli ja tagasi
Käsipagasit ja registreeritud pagasit vastavalt lennukompanii piletireeglitele
7 ööd majutust ühele inimesele kahekohalises toas
Toitlustust vastavalt valitud pakkumisele
LISATASU EEST
Autorent
Ekskursioonid
Reisikindlustus
Majutus ühekohalises toas
Lisaööd hotellis

8-päevase (7 ööd) paketi hind Lanzarotele alates 499 eurot inimese kohta.

Vastutavad reisikorraldajad on Aurinko ja Novatours.
Paketi hind sõltub valitud reisi perioodist ja vabade kohtade olemasolust. Küsi täpsustatud reisi hinda vastavalt oma soovidele meie reisikonsultandilt!