Dodekaneeside suuruselt teisel saarel Kosil on meeldiv kliima ja viljakas maa. Kos on tuntud kui „hõljuv aed”. Siin on rikkalikult arheoloogilisi territooriume, muistseid hellenistlikke ja Rooma-aegseid varemeid ning Bütsantsi ja Veneetsia losse. Esimene holistlik tervendaja, tänapäevase arstiteaduse isa Hippokrates on sündinud Kosil. See fakt on ka suurendanud saare tuntust.

Enamik külastajaid tuleb siia siiski liivarandade pärast. Parimad rannad asuvad saare edelarannikul-Paradiisirand  või Kardamaina – kunagine kaluriküla, mis on kuulus oma savitööde poolest, millest on saanud saare suurim kuurort – tormakas, valjuhäälne, tulvil noori.

Tigkaki ja selle naabruses asuva Marmari kuurortide pikad liivarannad sobivad ideaalselt purjetamiseks ja muude veespordialade harrastamiseks.

Kosi linn pakub huvitavaid ja põnevaid avastusi. Rüütlite lossiga vana linn hävis 1933. aasta maavärinas. Pärast seda kaevati välja ja taastati palju iidseid varemeid. Iidne ja tänapäevane paiknevad teineteise kõrval, sadam on täis jahte ja eksursioonilaevu. Tipphooajal on linn täis rahvast ka keskööl.

Kosilt on võimalik teha ka ühepäevaseid reise kas Türki Bodrumisse või mõnele teisele Kreeka saarele.

REISI SIHTKOHT Kos, Kreeka
REISIPERIOOD 19.09 – 14.10.2019
HIND SISALDAB
Lennupileteid sihtkohta ja tagasi
Majutust 7 ööd valitud hotellis kaheses toas eeldusel, et koos reisib 2 inimest
Toitlustamine vastavalt valitud hotellile
Grupitransfeer lennujaamast hotelli ja tagasi
Reisiesindaja teenused
LISATASU EEST
Reisikindlustus
Ekskursioonid
Majutus üheses toas
Söögid, kui need ei sisaldu paketi hinnas
Autorent ja muud lisateenused sihtkohas

8-päevase (7 ööd) paketi hinnad algavad 345 eurost inimese kohta.

Vastutav reisikorraldaja on Novatours.
Paketi hind sõltub valitud reisi perioodist ja vabade kohtade olemasolust. Küsi täpsustatud reisi hinda vastavalt oma soovidele meie reisikonsultandilt!