Kos kuulub Dodekaneeside saarestikku. See on väike saar, kuid siin on olemas kõik vajalik mõnusaks puhkuseks – soe päike, mõnus meri, liivarannad, hea söök, sõbralikud inimesed, ilus loodus, ajaloolised vaatmisväärsused.

Kosil saab edukalt ringi liikuda jalgrattaga, sest siin on hulgaliselt häid rattateid ning liialt pikki vahemaid siin pole, ka maastik on tasane. Rattalaenutusi leidub igas turismikeskuses.

Nimetamist väärib kindlasti see, et siin on sündinud arstiteaduse rajaja Hippokrates. Hippokratest meenutab igivana, viiesaja-aastane plaatan, mille all ta olevat oma õpilastele meditsiinitarkusi jaganud. Nüüd on see üks turistide poolt külastatumaid kohti ning siin korraldatakse erinevaid üritusi.

Omanäoline on Zia küla, mis asub kõrgel mäe otsas. Siit avanevad suurepärased vaated ümbruskonnale ning kohalikes tavernides saab nautida kreeka toitu. Zia vahetus läheduses asuvad Asfendio, mis pakub eksklusiivset arhitektuuri, Amaniou, mis võlub oma erilise atmosfääriga, Antimachia, kus on au sees põllumajandusega seotud traditsioonid. Kardamenas ja Kefalas leiate aga nii suurepärased rannad, kui huvitava arhitektuuriga hooneid ja kitsaid romantilisi tänavaid.

Ajaloo, festivalide ja ratsavõistluste poolest on tuntud Pili linnake. Väikestes valgetes kivimajakestes leidub palju toredaid kohvikuid. Rahuliku puhkuse jaoks sobib aga hästi Tigaki oma iluaedade, stiilsete poekeste ja meelelahutus võimalustega.

Kosilt on võimalik sõita uudistama teisi lähedalasuvaid saari või külastada isegi Türgit.

REISI SIHTKOHT Kos, Kreeka
REISIPERIOOD 11.05 – 12.10.2019
HIND SISALDAB
Edasi tagasi lennupiletit Tallinn – Kos – Tallinn
Lennujaamamakse
Käsipagasit
Majutust 7 ööd soovitud hotellis kaheses toas eeldusel, et koos reisib 2 inimest
Hommikusööke
LISATASU EEST
Transfreerid lennujaamast hotelli
Autorent
Ekskursioonid ja kontserdipiletid
Reisikindlustus
Majutus ühekohalises toas
Lisaööd hotellis

8-päevase (7 ööd) paketi hinnad algavad 290 eurost inimese kohta.

2* hotellis (Cleopatra Classic, Iris, Cleopatra Superior või sarnane) alates 290 eurost
3* hotellis ( Aslanis Village, Agrelli, Nina Beach või sarnane) alates 340 eurost
4* hotellis ( Aleksandra Beach, Kosta Palace või sarnane) alates 370 eurost

Tegemist on individuaalreisiga. Paketi hind kinnitatakse vastavalt tellimusele. Hind sõltub vabade lennukohtade ja hotellitubade  olemasolust ning võib oluliselt erineda toodud näidishinnast. Küsi pakkumist!