Kiievis võib kogeda unustamatuid hetki ka siis, kui visiidi eesmärgiks pole pelgalt turism. Oma mitmekülgsuses ja kohati ka vastuolulisuses pakub linn erinevaid elamusi.

Kiirevi peatänav Kreštšatik on rõhutatult rahvuslik. Tänav on oma nime saanud samanimelise jõe järgi, mis seal varem voolas. Kreštšatikul asub lisaks paljudele kauplustele, muuseumidele, teatritele ja restoraniele ka Kiievi linnaduuma maja. Tänava pikkuseks on 1,2 km, mis teeb sellest Euroopa pikima peatänava.Olulisim väljak on Maidan Nezaležnosti ehk Vabaduse väljak.

Ajaloolised vaatamisväärsused on veel 11.sajandist pärit Petšorska kloostrikompleks (Petšerskaja Lavra). Püha Sofia Katedraal ning UNESCO pärandisse kuuluvad 14 m kõrgused Kuldsed väravad, mis on Kiievi suurvürsti Jaroslav Targa poolt lastud ehitada.

Lipki on Kiievi südames asuv kunagine aristokraatide linnaosa, kuhu on koondunud kõige suurejoonelisemad ehitised: presidendi residents Mariinski palee, praegused valitsushooned, Gorodetski maja ehk Kimääridega maja. Andrejevski Kiriku juurest saab alguse Andriivskyi uzviz, mida rahvasuus kutsutakse Kiievi Montmartre’iks. Otse loomulikult ei saa Kiievisse sattudes jätta külastamata kohalikke söögikohti, kus pakutakse ülihead boršši, vareenikuid, pelmeene ja seda väga taskukohaste hindadega!

REISI SIHTKOHT Kiiev, Ukraina
REISI TOIMUMISAEG Aastaringselt
HIND SISALDAB
Edasi-tagasi lennupiletit Tallinn-Kiiev-Tallinn
Lennujaamamakse
Käsipagasit või registreeritavat pagasit, vastavalt valitud lennufirma piletireeglitele
3 ööd majutust ühele inimesele kahekohalises toas
Hommikusööke
LISATASU EEST
Transfeerid lennujaamast hotelli
Autorent
Ekskursioonid, kontserdipiletid
Reisikindlustus
Majutus ühekohalises toas
Lisaööd hotellis

4-päevase (3 ööd) näidispaketi hind ühele inimesele on:

3* hotellis (Ambassador Plaza, Adria, Black Sea Kiev või sarnane) alates 390 eurot
4* hotellis (Bakkara Art, Staro, Ukraina või sarnane) alates 430 eurot

Tegemist on individuaalreisiga. Hinnad on dünaamilised. Paketi hind sõltub vabade lennukohtade ja hotellitubade olemasolust. Arvestada tuleks, et pühade ja suuremate ürituste ajal võib hind oluliselt erineda toodud näidishinnast.

Küsi pakkumist, kinnita broneering ja reisi!