7 – 14 ööd
Reisi pikkus
Kefallonia, Kreeka
Sihtkoht
20 – 29 °C
Ilm

Kefallonia on Joonia mere suurim saar ja suuruselt kuues Kreeka saar, nii et sellele ringi peale tegemine nõuab omajagu aega.

Kefallonia saar on alati olnud tõmbekeskuseks, mida ei saanud kuidagi omavahel jagatud Briti, Veneetsia, Osmani ja Bütsantsi impeeriumid, prantslased, venelased, normannid ja roomlased. Ajaloolisele arhitektuuripärandile on liiga teinud ka neli maavärinat, kuid saare tõelist ilu pole see hävitanud, vaid lihtsalt uuendanud, lisades sellele mõningaid kaasaegseid aktsente.

Saar on populaarne puhkuse sihtkoht ja seda eriti itaallaste hulgas. XIX sajandi lõpus valis saare oma puhkusekohaks Kreeka kuninglik perekond. Hämmastav maastik, muinasjutuline ilm, kreeka köök, kohalike sõbralikkus ning kristallpuhtad ja imekaunid rannad haaravad endasse igaühe. Saar on suur ja see pakub nii rahulikku puhkust kui ka kärarikkamat meelelahutust. Samuti sobib Kefallonia ideaalselt veespordialade nagu purjespordi, kanuu-, paadi- ja purjelauasõidu harrastamiseks. Saar pole siiski täielikult massiturismile allutatud, näiteks dramaatilistele kalju- ja mäemaastikele lisavad vürtsi omapära säilitanud kalurikülad ja randadel pesitsevad suured kilpkonnad.

Reisipaketid Kefallonia saarele, Kreekasse

Tegemist on näidispakettidega valitud väljumiskuupäevadel. Tegelik valik nii väljumiste kui ka hotellide (ja toitlustusvõimaluste) osas on palju laiem! Küsi reisipakkumist soovitud perioodiks meie reisikonsultandilt kodulehe päringuvormi kaudu või kirjuta meile info@mainortravel.ee.

Hotell ja piirkond Kefallonial Reisi kestus ja toitlustus Reisipaketi hind ühele reisijale
Pegasus Apartments 2*, Karavados 7 ööd, söökideta al 395 €
Karavados Beach Hotel & Bungalows, Karavados 7 ööd, hommikusöök al 449 €
Porto Skala Hotel Village 4*, Skala 7 ööd, hommikusöök al 615 €
Nostimon Emar 3*+, Vlahata 7 ööd, hommiku- ja õhtusöök al 709 €
Cephalonia Palace 4*, Lixouri 7 ööd, kõik hinnas al 665 €
Apollonion Asterias Resort & Spa 5*, Lixouri 14 ööd, hommiku- ja õhtusöök al 1429 €

Küsi pakkumist info@mainortravel.ee.Vastutav reisikorraldaja on Novatours. Mainor Travel on ametlik edasimüüja ning garanteerib reisikorraldajaga samad hinnad.
Paketi hind sõltub valitud reisi perioodist ja vabade kohtade olemasolust broneerimise hetkel ning võib olla ülaltoodust mõnevõrra suurem või väiksem. Küsi täpsustatud reisi hinda vastavalt oma soovidele meie reisikonsultandilt.

REISIPERIOOD
13.09 – 04.10.2020 ja 13.09.2021 – 04.10.2021
HIND SISALDAB
Lennupileteid sihtkohta ja tagasi
Majutust valitud hotellis soovitud perioodiks
Toitlustamine vastavalt tellimusele
Grupitransfeer lennujaamast hotelli ja tagasi
Reisiesindaja teenused
HIND EI SISALDA / LISATASU EEST
Reisikindlustus
Ekskursioonid
Majutus üheses toas
Söögid, kui need ei sisaldu paketi hinnas
Autorent ja muud lisateenused sihtkohas

Kefallonia on kuulus Joonia mere kõrgeima mäe – Ainos – poolest, mille kohta arvatakse, et seal asus Zeusi tempel. Stalaktiitkoopad on tõeline loodusime – Drogarati koobas paistab silma ruumikuse ja akustikaga, maa-aluse Melissani järve koopasse rajati Mükeene perioodil Paani tempel.

Kuurorte on saare peal palju:

Argostoli on saare suurim linn ja Kefallonia pealinn
Lixouri on vaikne, ent kaasaegne kalurilinnake.
Lassi on üks saare peamisi ja rahvarohkemaid mereäärseid kuurorte
Svoronata – vaikne ja rahulik linnake, mis sobib kõige paremini täielikult lõõgastuda soovijaile.
Karavados on Kefallonia saare lõunaosas paiknev tõeline kreeka kalurilinnake traditsioonilises stiilis majakeste, hoolitsetud aedade, kiriku ja paari väikese taverniga.
Lourdase linnake asub Kefallonia lõunarannikul järsul künkanõlval rohkem kui 2 km pika lahe ääres.
Katelios pakub rõõmu tõelistele looduse- ja rahuarmastajatele, kilpkonnade pesitsusrand Ratzikli aga asub kõigest kahe kilomeetri kaugusel.
Poros on saare idaosa peamine sadamalinn, mis paikneb kahe mäe jalamil ja paistab silma metsiku ja muljetavaldava maastikuga kristalse veega ranniku juures.
Skala on üks Kefallonia populaarsemaid kuurorte ja saare kaguosa peamine turismitsoon