7 ööd
Reisi pikkus
Hurghada, Egiptus
Sihtkoht
22 – 26 ºC
Ilm

🌟 Eripakkumine: Meraki Resort hotell

Miks Meraki?

2,6 km pikkune rannajoon
Sunrise ketti kuuluv 4* hotell, mis tutvustab end kui “boheemlashingede klubihotelli”
Lõbusad peod
Spetsiaalselt kujundatud loomingulistes tubades on kombineeritud boheemlaslik õhkkond ja mugavused
Kohapeal asuvates restoranides ja baarides saab nautida maitsvaid eineid ja laias valikus jooke
Hotellis on 3 basseini, millest üks on talveperioodil soojendusega
Noorte täiskasvanute üks lemmikhotellidest. NB! Hotell vaid täiskasvanutele!

Orienteeruvad reisipaketi hinnad Meraki Resort hotellis:

17.03 alates 699 €
24.03 alates 699 €
31.03 alates 699 €

Küsi pakkumist: info@mainortravel.ee või kasuta paremal asuvat päringuvormi.

Kohtade arv pakkumises toodud hindadega on piiratud ning hinnad on pidevas muutumises. Kindla reisisoovi korral küsi täpset hinnapakkumist meie reisikonsultandilt.

HIND SISALDAB
Lennupiletid Tallinnast sihtkohta ja tagasi
Transfeerid lennujaamast hotelli ja tagasi
Majutust 7 ööd kaheses toas
“Kõik hinnas” toitlustust
Reisiesindaja teenused
LISATASU EEST Majutus ühekohalises toas
Reisikindlustus
Egiptuse viisa lisandub 26,50 € / reisija

Küsi pakkumist soovitud perioodiks meie reisikonsultandilt e-posti teel info@mainortravel.ee või paremal asuva päringuvormi kaudu.

Vastutav reisikorraldaja on Kidy Tour. Mainor Travel on ametlik edasimüüja ning garanteerib reisikorraldajaga samad hinnad. “Alates hinnad” on dünaamilised ning pakkumises toodud hinnaga kohtade arv on piiratud. Reisides pühade ja koolivaheaegade ajal tuleb arvestada mõnevõrra kõrgema nõudluse ja hindadega.

Küsi pakkumist, kinnita broneering ja reisi!

Hurghada on üks tähtsamaid turismikeskusi Punase mere kaldal. See on Kairost 450 km kaugusel. Rajatud küll juba 20. sajandi esimesel poolel, oli Hurghada veel hiljaaegu vaikne kalurikülake. Tänaseks on temast saanud üks populaarsemaid puhkuse- ning sukeldumiskeskusi Punase mere ääres. Siiski ei ole Hurghada vaid pelgalt turismikeskus, siin elab ka 50 000 kohalikku elanikku.

Kuurort koosneb kolmest piirkonnast: uuemast keskusest Sakkalast, vanemast linnaosast El Daharist ning 5 km pikkuse hotellide, kaupluste, kohvikute ja baaride jadaga hiljuti tekkinud tänapäevasest rajoonist Village road.

Restoranidest tasuks külastada Sakkala peatänaval ja Village road’i jalakäijatetänaval olevat populaarseimat mereannirestorani Fish house, Sakkala ringtee ääres olevat gurmaaniköögi, originaalse atmosfääri, värske ja maitsva toidu ning mereandide odava hinna poolest tuntud El Minat, mererannal Egiptuse köögi hõrgutisi pakkuvat, Hurghada üht kaunimat restorani Felfela, aga ka Sakkalas Bella Vista hotellis asuvat Itaalia köögi ja parimate pitsadega restorani Laluna.
Sakkala ööklubidest väärivad nimetamist Ministry of Sound (endine Papa’s Beach Club) ning Hed Kandi (endine Liquid Lounge). Village roadil tasub külastada Hard Rock Cafed ja Little Buddha´t. Sissepääs ööklubidesse on Hurghadas tavaliselt tasuline (25–80 EGP).
Coffee Shopid (kohvipoed) on siin istumiskohad, kus saab odavalt (3–5 EGP) vesipiipu suitsetada, kohvi, teed või mahla juua, mõnel pool ka kohalikke suupisteid maitsta. Parimad vesipiibud on järgnevates kohvikutes: Mashrabia, El Arabi, Harafeesh.
Käibemaksuvabades poodides (tax-free) müüakse kohalikke alkohoolseid jooke. Välismaise päritoluga vägijooke saab soetada üksnes 24 tunni jooksul alates saabumise päevast. Toidukauplustes alkoholi ei müüda. Vägijooke saab osta mõningates baarides, hotellides. Hurghada maksuvabad kauplused asuvad Sakkalas, Village roadis, lennujaamas ja El Gounas.

Punase mere veealust maailma peetakse üheks kaunimaks ja värvikamaks maailmas. Siin saab järele proovida kõik veespordiliigid: sukeldumise, purjetamise, lainelauaga sõitmise jne. Paljud sukeldumishuvilised käivad siin puhkamas ja sportimas. Peaaegu igas suuremas Hurghada hotellis laenutatakse veespordivarustust. Selle ala uustulnukatele korraldavad kogenud instruktorid sukeldumiskursusi. Merele, korallriffide juurde tehakse laevaekskursioone. Giftuni saar keset merd on parim paik esmakordseks tutvumiseks veealuse maailmaga. Abu Dabab, Shoab Alam, Shab Sharm, Panoramos ja Shoab Al Hamra (Elphinstone), aga samuti Rashmani ääres olevate korallide juures tasub proovida nii päevast kui öist sukeldumist.