11 ööd
Reisi pikkus
Havanna, Kuuba
Sihtkoht
23 – 27 °C
Ilm

Kuuba on üks intrigeerivamaid maid maailmas. Fantastiline kliima, sooja selgeveelise Kariibi mere valged liivarannad, autentsusest tulvil Havanna, vanaaegsed autod, salsa, sigarid, rumm ja isegi riigi sotsialistlik autoritaarne režiim on kaasa aidanud Kuuba erakordsusele ja autentsusele. Kuuba on nagu kaltsudesse riietunud printsess – vahel peitub vaese välimuse taga kullatolm. Kuuba on fantastilise looduse, haljendavate mägede, metsade ja orgudega maa. Sellel saarel kasvab suurepäraselt peaaegu kõik – alates suhkruroost, kohvist ja tubakast ning lõpetades troopiliste puuviljade, riisi ja ubadega.

Kuuba pealinn Havanna on lahutamatu osa saare kuvandist. Kindlasti tasuks ära käia ka Santiago de Cubas, Trinidadis ja Camagüeys.

Reisipaketid Kuubale

Tegemist on näidispakettidega, tegelik valik hotellide ja kuupäevade osas on palju laiem! Küsi pakkumist soovitud perioodiks meie reisikonsultandilt päringuvormi kaudu või e-posti teel info@mainortravel.ee.

Hotell / piirkond Toitlustuspakett Reisi pikkus Hind alates
Gran Caribe Sunbeach 3* / Varadero Kõik hinnas 10 ööd hotellis (11 kokku) 1265 € (27.11.2020)
Kombineeritud pakett: Deauville 3* Havanna + Gran Caribe Sunbeach 3* Varadero Deauville: hommikusöök
Gran Caribe Sunbeach: kõik hinnas
3 ööd Havannas + 7 ööd Varaderos 1295 € (20.11.2020)
Iberostar Bella Costa 4* / Varadero Kõik hinnas 10 ööd hotellis (11 kokku) 1469 € (27.11.2020)

 

REISI SIHTKOHT Havanna, Kuuba
REISIPERIOOD 20.11.2020 – 02.04.2021
HIND SISALDAB
Lennupileteid sihtkohta ja tagasi
10 ööd majutust valitud hotellis kaheses toas
Toitlustust vastavalt valitud paketile
Grupitransfeer lennujaamast hotelli ja tagasi
Reisiesindaja teenused
LISATASU EEST
Reisikindlustus
Ekskursioonid
Majutus üheses toas
Autorent ja muud lisateenused sihtkohas

Vastutav reisikorraldaja on Novatours. Mainor Travel on ametlik edasimüüja ning garanteerib reisikorraldajaga samad hinnad. Paketi hind sõltub valitud reisi perioodist ja vabade kohtade olemasolust. “Alates” hind kehtib kuni sellise hinnaga kohti jätkub. Küsi täpsustatud reisi hinda vastavalt oma soovidele meie reisikonsultandilt kodulehe päringuvormi kaudu või e-posti teel info@mainortravel.ee

Kuuba pealinn Havanna on Hispaania koloniaalarhitektuuri pärandit täis linn, kus tundub, et aeg on musketitega relvastatud mereröövlite ajastusse pidama jäänud. Osa Havanna hooneid ei suuda kuidagi ära oodata uuendamist ja kasvõi mingisugust renoveerimist, kuid aastasadade jäljed lisavad Kuuba pealinnale veelgi rohkem salapära ja iidset hõngu. Teisest küljest on saarele saabuma hakkav erakapital juba võimaldanud osa Havanna arhitektuurist uuendada ja hoonete algset veetlust rõhutada. Muljetavaldavaim ja ajaloosündmustest kõige rohkem läbi imbunud on Havanna Vana väljak – Plaza Vieja. XVI sajandist alates viidi seal läbi hukkamisi ja miitinguid, samuti festivale ja härjavõitlusi. Hispaania konkistadooride poolt ehitatud Havanna katedraal on samuti saanud linna lahutamatuks sümboliks.

Viimastel aastatel on riigi poliitiline kliima soojenenud, Kuubale saabub üha rohkem turiste, riik on muutumas ja pakub veelgi rohkem võimalusi suurepäraseks puhkuseks ja seiklemiseks.

Kuubal paisab pidevalt päike ja temperatuur kõigub 26 °C ümber, vihmasem periood on detsembrist aprillini.
Õigel ajal õiges kohas ja päike, rand ning erilised elamused on garanteeritud!