7 ööd või enam
Reisi pikkus
Gran Canaria
Sihtkoht
20 – 29 °C
Ilm

Gran Canaria reisid koostöös reisikorraldajaga FlyToCanarias

Fly To Canarias pakettreisid toimuvad alates 16.10.2021 kord nädalas laupäeviti.

Gran Canaria on Kanaari saarte suuruselt kolmas saar, osa Aafrika külje all asuvast saarestikust, mis kuulub Hispaaniale. Gran Canaria paikneb Atlandi ookeanis umbes 150 km kaugusel Aafrika looderannikust ja tervelt 1350 km kaugusel Euroopast. Saart ilmestavad pikad rannad valgete liivaluidetega, mis on kontrastiks rohelistele kuristikele ja maalilistele küladele. Kolmandik saarest on UNESCO kaitse all biosfääri kaitsealana.

Enamik turiste külastab saare lõunaosa, kus on soojem ja päikeselisem. Gran Canarial on 32 looduslikku kaitseala, nt Nublo maapark, Doramasi džungel, Azuaje kuristik, Tamadaba, Pino Santo jne. Kuurordid on koondunud lõunarannikule Maspalomase piirkonda, mis hõlmavad näiteks selliseid linnu nagu San Agustín, Playa del Inglés ja Meloneras. Mogáni vallas piki lõunakallast läänes asuvad Puerto Rico ja Puerto de Mogáni kogukonnad – piirkond, mida paljude kanalite tõttu nimetatakse “väikeseks Veneetsiaks”.

Gran Canaria on Tenerife ja teiste Kanaari saarte kõrval mõnus puhkusesihtkoht, mis pakub rohkelt vaatamisväärsusi ja võimalusi mälestuste jäädvustamiseks ning kus jätkub aktiivset tegevust, avastamist ja lõõgastumist terveks nädalaks ja kauemakski. Vaata vaba aja veetmise võimalustest lähemalt näiteks Tripadvisorist.

Kirjuta meile oma soovist ja küsi pakkumist


Gran Canaria pakettreisid

Tegemist on näidispakkumistega, tegelik valik hotellide ja kuupäevade osas on palju suurem. Hinnad ja hotellitubade saadavus võivad ajas muutuda. Saada reisipäring info@mainortravel.ee või kasuta kodulehe päringuvormi ja küsi reisipakkumist, mis vastab just Sinu soovidele.

Hotell ja toatüüp Reisi kestus ja toitlustus Reisipaketi hind ühele reisijale
Corona Roja Hotel 2*, Stuudio
Lisainfo
7 ööd / söökideta al 540 € (16.10.2021)
Apartments Turbo Club – All-Inclusive 2*
Lisainfo
7 ööd / kõik hinnas al 627 € (16.10.2021)
Bull Escorial & Spa 3*, Standard
Lisainfo
7 ööd / hommiku- ja õhtusöögiga al 892 € (16.10.2021)
Hotel & Spa Cordial Roca Negra 4*, Superior Sea View
Lisainfo
7 ööd / hommiku- ja õhtusöögiga al 976 € (16.10.2021)
Hotel Riu Gran Canaria 4*, Standard
Lisainfo
7 ööd / kõik hinnas al 1319 € (16.10.2021)

Reisipäring: info@mainortravel.ee

REISI SIHTKOHT Gran Canaria, Kanaari saared, Hispaania
REISIPERIOOD Individuaalreisid toimuvad aastaringselt, FlyToCanarias pakettreisid valitud kuupäevadel (küsi lisainfot reisikonsultandilt). Järgmised FlyToCanarias pakettreisid toimvad alates 16.10 kuni 2022 aprilli lõpuni.
NÄIDISHIND SISALDAB
Lennupileteid Tallinn – Gran Canaria – Tallinn
Transfeere lennujaamast hotelli ja tagasi
Käsipagasit ja registreeritud pagasit
7 ööd majutust ühele kahekohalises toas
Toitlustust vastavalt valitud pakkumisele
LISATASU EEST
Autorent
Ekskursioonid
Reisikindlustus
Majutus ühekohalises toas
Lisaööd hotellis

Vastutavad reisikorraldajad on Mainor Travel (individuaalreisid) ja FlyToCanarias (Global Travel Management S.L.) Mainor Travel on FlyToCanarias reiside ametlik edasimüüja ning garanteerib reisikorraldajaga samad hinnad.
Paketi hind sõltub valitud reisi perioodist ja vabade kohtade olemasolust. Reisimine kõrghooajal, pühadel ja suuremate ürituste ajal võib oluliselt mõjutada reisipaketi hinda. Küsi pakkumist soovitud perioodiks meie reisikonsultandilt info@mainortravel.ee või kasuta päringuvormi.


Gran Canaria reisid: COVID-19 info

Värsket infot piirangute ning riiki sisenemise ja seal viibimise tingimuste kohta saad oma reisikonsultandilt. Vaata ka Reisi Targalt: Hispaania.

Riiki sisenemisel esita:
maksimaalselt 48h enne Hispaaniasse saabumist täidetud FCS-vorm ja
tõend täieliku vaktsineerimise kohta (vähemalt 14 päeva kuuri läbimisest) või koroonaviirus SARS-CoV-2 sertifikaat negatiivne testitulemus (PCR mitte vanem kui 72h, antigeenitest mitte vanem kui 48h) või tõend koroonaviiruse läbipõdemise kohta (ELi COVID digitõend). Info seisuga 19.07.2021.

Gran Canaria reis
Gran Canaria reis
Gran Canaria reis
Reisid Kanaari saartele
Gran Canaria reis
Reisid Gran Canariale Charter