Goa on India kõige väiksem osariik, ta on teistsugune. Indialiku ja samas läänelikuna on Goa pehme sissejuhatus India meelierutavasse maailma. Oma euroopalikkuse on Goa saanud tänu aastasadu kestnud portugaallaste võimule. Kuuekümnendatel avastasid selle imekauni ranniku hipid, kes muuhulgasa tõid oma vabameelse käitumisega kaasa ka probleeme. Sellest ajast pärineb Goa vabameelsus. Öeldakse, et Goas võib ootamatult leida üles iseenda. Ayurveda aitab leida ja taastada kadunud harmooniat keha ja vaimu vahel. Goas on lihtne avastada, et pikk pärastlõunane siesta ookeanikaldal, mis öiseks reiviks üle kasvab, ei muuda meie elus midagi olulist, aga annab hea enesetunde.

Parim aeg Goasse sõitmiseks on novembrist kuni märsti lõpuni. Siin valitseb suurepärane kliima- soojad päikselised päevad ja sumedad ööd. Pikad valged liivarannad, puhas soe merevesi.

Selles kaunite randade, värvide ja lõhnade paradiisis kohtab enamasti rõõmsaid ja naeratavaid inimesi. Kiire pole siin kellelgi. Puuviljakaupmehed müüvad mahlakaid ananasse, maitsvaid papaiasid, väikesi magusaid banaane. Söök on siin vürtsikas, eksootiline. Ei puudu ka must rumm. Ja hinnad on taskukohased!

Avastamist ja vaatamist jätkub küllaga – mitmekülgne kultuur, templid, kirikud. Või vürtsifarmid, elevandid ja krokodillid, delfiinid ja süvavee kalapüük – siit leiab igaüks midagi endale meelepärast.

India on maa, mida kas hakatakse armastama või sinna ei naasta enam kunagi. Ükskõikseks ei jäta see aga kedagi! Ise kogetu annab selle teadmise!

REISI SIHTKOHT Goa, India
REISI TOIMUMISAEG Individuaalreis. Küsi lisainfot meie reisikonsultandilt
REISIPAKETT SISALDAB
Lennupileteid sihtkohta ja tagasi
Soovitud kestusega majutust kahekohalises toas
Toitlustamist vastavalt valitud hotellipaketile
LISATASU EEST
India viisa
Transfeerid lennujaamast hotelli ja tagasi
Reisikindlustus
Ekskursioonid
Ühekohaline tuba
Muud reisiteenused sihtkohas

11-päevase (10 ööd) paketi hind Goasse alates 1099 eurot inimese kohta.

Paketi lõplik sõltub valitud reisi perioodist, broneerimise hetkest ja vabade lennu- ja hotellikohtade olemasolust. Küsi täpsustatud individuaalreisi hinda vastavalt oma soovidele meie reisikonsultandilt pakkumisvormi kaudu või e-posti teel info@mainortravel.ee