Goa on India kõige väiksem osariik, ta on teistsugune. Indialiku ja samas läänelikuna on Goa pehme sissejuhatus India meelierutavasse maailma. Oma euroopalikkuse on Goa saanud tänu aastasadu kestnud portugaallaste võimule. Kuuekümnendatel avastasid selle imekauni ranniku hipid, kes muuhulgasa tõid oma vabameelse käitumisega kaasa ka probleeme. Sellest ajast pärineb Goa vabameelsus. Öeldakse, et Goas võib ootamatult leida üles iseenda. Ayurveda aitab leida ja taastada kadunud harmooniat keha ja vaimu vahel. Goas on lihtne avastada, et pikk pärastlõunane siesta ookeanikaldal, mis öiseks reiviks üle kasvab, ei muuda meie elus midagi olulist, aga annab hea enesetunde.

Parim aeg Goasse sõitmiseks on novembrist kuni märsti lõpuni. Siin valitseb suurepärane kliima- soojad päikselised päevad ja sumedad ööd. Pikad valged liivarannad, puhas soe merevesi.

Selles kaunite randade, värvide ja lõhnade paradiisis kohtab enamasti rõõmsaid ja naeratavaid inimesi. Kiire pole siin kellelgi. Puuviljakaupmehed müüvad mahlakaid ananasse, maitsvaid papaiasid, väikesi magusaid banaane. Söök on siin vürtsikas, eksootiline. Ei puudu ka must rumm. Ja hinnad on taskukohased!

Avastamist ja vaatamist jätkub küllaga – mitmekülgne kultuur, templid, kirikud. Või vürtsifarmid, elevandid ja krokodillid, delfiinid ja süvavee kalapüük – siit leiab igaüks midagi endale meelepärast.

India on maa, mida kas hakatakse armastama või sinna ei naasta enam kunagi. Ükskõikseks ei jäta see aga kedagi! Ise kogetu annab selle teadmise!

REISI SIHTKOHT Goa, India
REISI TOIMUMISAEG Kuupäevad täpsustamisel. Küsi lisainfot meie reisikonsultandilt
HIND SISALDAB
Lennupileteid sihtkohta ja tagasi
Transfeere lennujaamast hotelli ja tagasi
Majutust kaheses toas eeldusel, et koos reisib 2 reisijat
Toitlustamist vastavalt valitud hotellipaketile
Reisiesindaja teenuseid
LISATASU EEST
India viisa
Reisikindlustus
Ekskursioonid
Autorent ja muud lisateenused sihtkohas
Ühekohaline tuba

11-päevase (10 ööd) paketi hind Goasse alates 765 eurot inimese kohta.

Vastutav reisikorraldaja on Novatours.
Paketi hind sõltub valitud reisi perioodist ja vabade kohtade olemasolust. Küsi täpsustatud reisi hinda vastavalt oma soovidele meie reisikonsultandilt!