Fuerteventura (2019 km²) – Aafrikale lähim koht Kanaaridel, kus valitseb kuiv ja troopiline kliima. Saare ida- ja kaguserva mööda kulgev maantee ühendab saare suuremaid asulaid.

Fuerteventural saab päikest nautida peaaegu aasta läbi ja seega on saar suurepärane koht, kuhu külmal talvel pageda. Näiteks talvel langeb temperatuur haruharva alla 15 kraadi. Vihmahood on peaaegu alati lühikesed ning kohe tuleb jälle välja päike. Tänu piisavalt tugevale tuulele on Fuerteventura võitnud surfajate ja sukeldujate südamed. Kohapeal on palju firmasid, mis pakuvad võimalust veesporti harrastada – seega on tegemist ideaalse sihtkohaga ka neile, kes soovivad aktiivset puhkust.

Corralejo kilomeetrite pikkused liivaluited, Castillo abajas paiknev Caleta de Fuste ja Jandia Playa de Matorrali valge liivarand pakuvad avastamist nii perega puhkajatele, niisama rannapuhkust nautivatele külastajatele, kui ka veespordi fanaatikutele. Corallejo loogeliste tänavatega vanalinnas kutsuvad restoranid ja tänavakohvikud sisse astuma ja osa saama kohalikust muusikast ja hõrgutavatest söökidest.

Avastamisrõõmu nii lastele kui täiskasvanutele pakub Oasis Park loomaaia külastus. Saarel leiab ka muud põnevat tegevust – golf, jalgrattamatkad, ookeani kalastusretked.
Palju puutumatuid, puhta ja läbipaistva veega randu annavad võimaluse rahulikult nautida rannamõnusid ja looduse ilu!

REISI SIHTKOHT Fuerteventura, Kanaari saared, Hispaania
REISI TOIMUMISAEG Järgmised reisikuupäevad täpsustamisel. Küsi lisainfot meie reisikonsultandilt.
HIND SISALDAB
Lennupileteid Tallinn-Lanzarote-Tallinn
Transfreere lennujaamast hotelli ja tagasi
Käsipagasit ja registreeritud pagasit vastavalt lennukompanii piletireeglitele
7 ööd majutust ühele inimesele kahekohalises toas
Toitlustust vastavalt valitud pakkumisele
LISATASU EEST
Autorent
Ekskursioonid
Reisikindlustus
Majutus ühekohalises toas
Lisaööd hotellis

8-päevase (7 ööd) paketi hind Fuerteventurale alates 479 eurot inimese kohta.

Vastutavad reisikorraldajad on Aurinko ja Novatours.
Paketi hind sõltub valitud reisi perioodist ja vabade kohtade olemasolust. Küsi täpsustatud reisi hinda vastavalt oma soovidele meie reisikonsultandilt!