Tuneesia põhjapoolne osa lummab eurooplast Vahemere soojusega, lõuna pool on Sahara oma kuumusega, kuid üldiselt on selle maa kliima rannikul tänu meretuultele eurooplasele väga meelepärane.

Kauplemine on siinsetel elanikel veres. Kui on väiksemgi võimalus ära ajada, siis seda ka tehakse ja oma kaupa pakutakse.

Tuneesia paljude vaatamisväärsuste hulgast väärib esiletõstmist kaljudesse raiutud Matmata koobasküla,mis asub 400 meetri kõrgusel Sahara kivikõrbes. Tuneesias asuvad vanaaja Vahemere-äärse linnriigi Kartaago varemed. Kõige paremini on säilinud kolosseum.

Puhkus Tuneesias – see on lõputud valged liivarannad, heatasemelised mugavad hotellid, palju tegemist lastele, esmaklassilised golfiväljakud, mitmetuhande aastane kultuur, kaasaegne elustiil.

Võite puhata kas mandril – Enfidhas või Djerba saarel. Enfidha linn asub Tuneesia kirdeosas, 100 kilomeetri kaugusel pealinnast Tunisest, kahe suurima kuurorti Sousse ja Hammameti vahel. Homeros kirjeldab „Odüsseias“ Djerba saart „lootosesööjate“ maana. Saare suurima linna Houmt Souk`i vanalinnas leiate hubaseid poekesi ja restorane. Lisaks on saarel kuurordid Midoun, mis on kõige rahvarohkem ja Ajim, kust toimub praamiühendus Tuneesia mandriosaga. Djerba saar on üks Tuneesia suurimaid lohesurfi ja teiste veespordialade keskusi. Siin on ka golfiväljakud, kus saavad meeldivalt aega veeta nii algajad kui ka edasijõudnud golfimängijad. Kultuurihuvilistele pakub elamuse Guellala linnake, mida kutsutakse ka saare keraamikapealinnaks.

REISI SIHTKOHT Djerba ja Enfidha, Tuneesia
REISIPERIOOD Grupireisid Djerba: 14.04.-15.05.2020; 04.10-01.11.2020, Enfidha 15.05-19.06.2020
HIND SISALDAB
Lennupileteid sihtkohta ja tagasi
majutust 7 ööd valitud hotellis kaheses toas eeldusel, et koos reisib 2 inimest
Toitlustamine vastavalt valitud hotellile
Grupitransfeer lennujaamast hotelli ja tagasi
Reisiesindaja teenused
LISATASU EEST
Majutus üheses toas
Söögid, kui need ei sisaldu paketi hinnas
Ekskursioonid
Kindlustus (küsi pakkumist)
Autorent ja muud lisateenused sihtkohas

Vastutav reisikorraldaja on Novatours. Mainor Travel on ametlik edasimüüja ning garanteerib reisikorraldajaga samad hinnad.
Paketi hind sõltub valitud reisi perioodist, broneeringu tegemise ajast ja vabade kohtade olemasolust, mistõttu võib reaalne reisi hind olla näidatust mõnevõrra kallim või soodsam. Küsi täpsustatud reisi hinda vastavalt oma soovidele meie reisikonsultandilt!