Chicago kõige kuulsamaid omadusi on imekaunis siluett, mis on eriti vaimustav jõe pealt vaadates. Chicago on tuuline linn, Michigani
järvelt saabuvad tuuled vilistavad avaratel tänavatel hallide kivimassiivide vahel. Seda linna on nimetatud ka USA arhitektuuri pealinnaks.

Chicago jõgi koos Michigani järvega raamib downtown’i, mil nimeks Loop. Retk Michigani järvele on „kohustuslik”, kuivõrd ilma selleta jääb linnast poolik mulje. Kes armastavad ekstreemsusi saavad järvel nautida kaatrisõitu. Chicago üheks tänapäevaseks sümboliks on Michigani järve ääres asuv oakujuline skulptuur. On oht, et kui tähelepanu kaotada, võib selle vastu pea ära lüüa, kuna sellele lähenedes on raske aru saada, kui kaugel sa sellest tegelikult oled.

Lõõgastavalt mõjub jalutuskäik mõnes linna pargis, kas näiteks Lincolni või Milleniumi pargis või mõnes teises. Suurepärase elamuse saab, kui külastate pulmatorti meenutavat Buckinghami purskkaevu, mis pimeduse saabudes kostitab teid värvilise valgusega muusikalise showga.

Kui soovite sisseoste teha,  siis üks kuulsaim ostlemispiirkond on Magnificent Mile.

Kui soovite oma ajaloohuvi rahuldada, siis leiate palju prestiižikaid muuseume, kus saate teada kõike USA raudteede, kurikuulsate 1920. aastate gängsterite, sealhulgas Al Capone’i, ja palju muu kohta.

Chicago pakub suurepärast džässmuusikat, hubaseid restorane.  Ja lõpuks, saate nautida linnavaadet linnulennult USA teise kõrgeima hoone, Willis Toweri vaateplatvormilt.

REISI SIHTKOHT Chicago, Ameerika Ühendriigid
REISI TOIMUMISAEG Aastaringselt
HIND SISALDAB
Edasi-tagasi lennupiletit Tallinn-Chicago-Tallinn
Lennujaamamakse
Käsipagasit või registreeritud pagasit vastavalt valitud lennukompanii piletireeglitele
8 ööd majutust ühele inimesele kahekohalises toas
hommikusööke
LISATASU EEST
Transfeerid lennujaamast hotelli
Autorent
Ekskursioonid
Reisikindlustus
Majutus ühekohalises toas
Lisaööd hotellis

 

9-päevase (8 ööd) näidispaketi hind ühele inimesele on:
4* hotellis (Chicago Athletic Association H, Felix või sarnane) alates 1230 eurot

Tegemist on individuaalreisi ja näidispaketiga. Hinnad on dünaamilised. Reisipakett  kinnitatakse vastavalt tellimusele, mille hind sõltub vabade lennukohtade ja hotellitubade olemasolust ja reisi perioodist. Arvestada tuleks, et pühade ja suuremate ürituste ajal võib hind oluliselt erineda toodud näidishinnast.

Küsi pakkumist, kinnita broneering ja reisi!

Chicagos avas pilvelõhkujatele tee 1871. aasta tulekahju, milles hävis pea kogu kesklinna hoonestus. Esimene pilvelõhkuja valmis 1885. aastal ja see oli vaid kümnekorruseline Home Insurance Building. Tõe huvides peab mainima, et siiski valmis New Yorgis juba 15 aastat varem kõrghoone ( 1870 Õiglase Elukindlustuse hoone), mis oli 7,5 korrust kõrge, poole kõrgem ümberkaudsetest hoonetest, kuid see kahjuks hävis 1912.aastal.

Nood pilvelõhkujad olid enamasti rohkete ornamentide ja skulptuuridega kaunistatud ning neil puudusid kaasaegsed postmodernistlikud klaaslahendused. Tänapäeval kannavad need hooned endas ajaloomälestusmärgilist tähendust möödunud ajastustest.