Bordeaux asub Médoci veinipirkonnas, Garonnei’i jõe ääres 96 km kaugusel suudmest. Sadamas on võmalik uudistada suuri ookeanilaevu või minna giidiga paadireisile. Bordeaux kaldaäärsel Esplanade des Quinconces’il asub Maison du Vin, kust saab kasulikku teavet Bordeaux´ viinamägede, eriti külastajatele avatud istanduste kohta.

Place de la Comédie ümbruse kohvikud pakuvad mõnusat puhkust ümberkaudsete poodide ja galeriide külastamise vahele. Väljaku ääres kõrgub Grand Théatre, mis on tõeline pärl. See on neoklassitsistlik ehitis 12 korintose sambaga, mida kaunistavad kreeka muusade ja jumalannade kujud. Selle majesteetlik trepp inspireeris Charles Garnier´d Pariisi Opera disainimisel.

18.sajandi Place de la Bourse´st lõunas asuv vana Quartier St.-Pierre on läbi teinud täieliku muutumise- slummist on saanud populaarne koht väikeste poekeste, kunstigaleriide ning St. Pierre väljakul oleva vabaõhuturuga. Ümberkaudsete tänavate majade uste kohal võite avastada groteskseid maske ja tiivulisi ingleid.

Hiiglaslik Cathédrale St.-André on oma mõõtmetelt lähedane Pariisi Jumalaema kirikule. St. Andrés on kaks kellatorni Pey-Berland ja 109 m kõrgune Saint –Micheli torn.

Bordeaux’s on tohutult häid söögikohti nii tavalisele toidunautlejale kui ka lausa gurmaanidele, kellele on spetsialiseerunud märkimisväärne arv restorane.

REISI SIHTKOHT Bordeaux, Prantsusmaa
REISI TOIMUMISAEG Aastaringselt
HIND SISALDAB
Edasi-tagasi lennupiletit Tallinn-Bordeaux-Tallinn
Lennujaamamakse seisuga 12.12.2018
Käsipagasit või registreeritavat pagasit, vastavalt valitud lennufirma piletireeglitele
3 ööd majutust ühele inimesele kahekohalises toas
hommikusööke
LISATASU EEST
Transfeerid lennujaamast hotelli
Autorent
Ekskursioonid, kontserdipiletid
Reisikindlustus
Majutus ühekohalises toas
Lisaööd hotellis

 

4-päevase (3 ööd) näidispaketi hind ühele inimesele on:

3* hotellis (City Residence Bordeaux Centre, Continental by Happyculture või sarnane) alates 400 eurost
4* hotellis (Secoo´o, Mercure Centre või sarnane) alates 440 eurost

Tegemist on individuaalreisiga. Paketi hind sõltub vabade lennukohtade ja hotellitubade olemasolust. Arvestada tuleks, et pühade ja suuremate ürituste ajal võib hind oluliselt erineda toodud näidishinnast. Küsi pakkumist!