Bordeaux märksõnadeks on toit ja vein ja seda ülivõrdes! Médoci veinipirkonnas, Garonnei’i jõe ääres asuv Bordeaux on ehtne naudingute linn, kus ka kõige nõudlikum gurmaan ja veininautleja saab oma maitsemeeli hellitada linna ligi 2000 restoranis…

Kindlasti tasub teha väljasõite Bordeauxi ümbritsevatesse võluvatesse veinimõisadesse ja väikelinnadesse nagu Arcachon ja Saint-Émilion. Arcachoni ja Bordeaxi vahele jäävad liivadüünid on looduse ime, kus tuleks võimalusel ära käia. Põnev on avastada Bordeauxi ümbrust ka Bordeaux jõekruiisil.

Küsi pakkumist!

REISI SIHTKOHT Bordeaux, Prantsusmaa
REISI TOIMUMISAEG Aastaringselt
HIND SISALDAB
Edasi-tagasi lennupiletit Tallinn-Bordeaux-Tallinn (ümberistumisega)
Lennujaamamakse
Käsipagasit või registreeritavat pagasit, vastavalt valitud lennufirma piletireeglitele
3 ööd majutust ühele inimesele kahekohalises toas
hommikusööke
LISATASU EEST
Transfeerid lennujaamast hotelli
Autorent
Ekskursioonid, kontserdipiletid
Reisikindlustus
Majutus ühekohalises toas
Lisaööd hotellis

4-päevase (3 ööd) näidispaketi hind ühele inimesele on:

3* hotellis (City Residence Bordeaux Centre, Continental by Happyculture või sarnane) alates 550 eurost
4* hotellis (Secoo´o, Mercure Centre või sarnane) alates 590 eurost

NB! Tegemist on individuaalreisiga ning pakkumises toodud hinnad on dünaamilised. Paketi hind sõltub vabade lennukohtade ja hotellitubade olemasolust, aga ka lennufirmade ja hotellikettide kampaaniatest. Seetõttu võib hind soovitud kuupäeval olla näidispaketi hinnast soodsam või kallim. Arvestada tuleks, et reisides pühade ja suuremate ürituste ajal võib hind olla oluliselt kõrgem.

Küsi pakkumist päringuvormi kaudu või kirjuta meile info@mainortravel.ee

Bordeaux märksõnadeks on toit ja vein ja seda ülivõrdes! Médoci veinipirkonnas, Garonnei’i jõe ääres asuv Bordeaux on ehtne naudingute linn, kus ka kõige nõudlikum gurmaan ja veininautleja saab oma maitsemeeli hellitada linna ligi 2000 restoranis.  Maailma ja Bordeaux piirkonna veiniajalooga saab tutvust teha moodsas La Cité du Vin veinimuuseumis.

Place de la Comédie ümbruse kohvikud pakuvad mõnusat puhkust ümberkaudsete poodide ja galeriide külastamise vahele. Väljaku ääres kõrgub Grand Théatre, mis on tõeline pärl. See on neoklassitsistlik ehitis 12 korintose sambaga, mida kaunistavad kreeka muusade ja jumalannade kujud. Selle majesteetlik trepp inspireeris Charles Garnier´d Pariisi Opera disainimisel.

18. sajandi Place de la Bourse´st lõunas asuv vana Quartier St.-Pierre on läbi teinud täieliku muutumise: slummist on saanud populaarne koht väikeste poekeste, kunstigaleriide ning St. Pierre väljakul oleva vabaõhuturuga, kus rikkalikud letid ootavad ostjaid (ärge unustage proovimast austreid!). Ümberkaudsete tänavate majade uste kohal võite avastada groteskseid maske ja tiivulisi ingleid.

Hiiglaslik Cathédrale St.-André on oma mõõtmetelt lähedane Pariisi Jumalaema kirikule. St. Andrés on kaks kellatorni Pey-Berland ja 109 m kõrgune Saint –Micheli torn.

Kindlasti tasub teha väljasõite Bordeauxi ümbritsevatesse võluvatesse veinimõisadesse ja väikelinnadesse nagu Arcachon ja Saint-Émilion. Arcachoni ja Bordeaxi vahele jäävad liivadüünid on looduse ime, kus tuleks võimalusel ära käia. Põnev on avastada Bordeauxi ümbrust jõekruiisil või kulgeda läbi kitsaste linnatänavate külgkorviga mootorrattal.