Andaluusia idaservas asuva Almeria linna külje all kohtuvad mitu drastiliselt erinevat maastikku. Rannikust veidi eemal on hiliskevadelgi näha Sierra Nevada (Alpide järel kõrguselt teine mäestik Euroopas) lumiseid mäetippe, samal ajal kui all käib vilgas rannahooaeg ja Vahemere vesi meelitab esimesi ujujaid. Almeria linnast 30 km põhja poole paikneb Tabernase kõrb – ainus Euroopa poolkõrb. See meenutab mõningaid USA kesklääne kõrbeid, mistõttu on siin filmitud mitmeid filme. Tabernase kõrbes on niinimetatud mini-Hollywood, kus asub vesternidele iseloomulik küla.

Imeline looduspark Cabo de Gata on Andaluusia ranniku kõige suurem kaitseala, mis kulgeb piki rannikut 63 kilomeetri ulatuses. Pargis saab näha üksikuid säilinud vanu kullakaevajate ja kalurite külasid, milles mäletatakse veel iidseid kohalikke käsitöövorme. Rannikul varjavad lahed Andaluusia kauneid valge liivaga randu. Merevees on palju korallrahusid, vulkaanilisi rahne, värvirikkaid kalu ja taimi.

Puhkajatele on loodud suurepärased tingimused nii niisama nautlemiseks kui ka aktiivseks puhkuseks. Ideaalne koht rahuliku puhkuse veetmiseks on El Toyo. Kaunis loodus ja jalutamine flamingode poolt sissetallatud radadel Cabo de Gata looduspargis annab võimaluse täielikuks lõõgastumiseks.

Mojacar´e on kaks. Vana Mojacar Pueblo küla valged majad säravad mäeveergudel üksteise kõrval. Kitsastel looklevatel tänavatel on mugavad baarid, kunstigaleriid, väikesed poed. Enamus maju on kaunistatud õnnetoova sümboliga – käsi üles sirutava inimese kujutisega. Mojacar Playa on kaasaegne kuurort, üks Almeira külastatavamaid paiku.

Roquetas de Mar on Almeria kõige tuntum ja populaarsem kuurort, mis on eriti armastatud hispaanlastest puhkajate poolt. Sagimist ja sekeldamist on vähem kui suurtes kuurortides, elu linnas kulgeb rahulikus rütmis.

Luksuslik kuurort Almerimar piirneb El Ejido linnaga. Siin särab päike vähemalt 320 päeva aastas, seega on viletsa ilma tõenäosus nullilähedane. Kuurordi 13 km pikkusel rannikul asuvad kristallselge veega laiad liivarannad. Seda paika armastavad lohesurfarid, purjesportlased, sukeldujad. Lauaga surfamist saab harrastada aastaringselt. Almerimar on oma 27 pesaga golfiväljakuga suurepärane koht golfisõpradele.

Ida-Andaluusia on tore koht, mida avastada!

REISI SIHTKOHT Almeria, Hispaania
REISIPERIOOD 15.09 – 06.10.2019
HIND SISALDAB
Lennupileteid sihtkohta ja tagasi
majutust 7 ööd valitud hotellis kaheses toas eeldusel, et koos reisib 2 inimest
Toitlustamine vastavalt valitud hotellile
Grupitransfeer lennujaamast hotelli ja tagasi
Reisiesindaja teenused
LISATASU EEST
Majutus üheses toas
Söögid, kui need ei sisaldu paketi hinnas
Ekskursioonid
Kindlustus (küsi pakkumist)
Autorent ja muud lisateenused sihtkohas

8-päevase (7 ööd) paketi hinnad algavad 479 eurost inimese kohta.

Vastutav reisikorraldaja on Novatours.
Paketi hind sõltub valitud reisi perioodist ja vabade kohtade olemasolust. Küsi täpsustatud reisi hinda vastavalt oma soovidele meie reisikonsultandilt!