Portugali lõunapoolseim provints, Atlandi ookeani ääres paiknev Algarve, on maa kõige paremini välja arendatud kuurortpiirkond, mida iseloomustavad Euroopa parimate hulka kuuluvad kuldsed rannad, päikseline kliima, korralik valik hotelle ning eripalgelisi ajaveetmisvõimalusi ja vaatmisväärsusi nii lähiümbruses kui ka kaugemal. Albufeira on Algarve üks populaarsemaid ja kaunemaid kuurorte kauni vanalinna, suure hulga erinevate söögi-ja joogikohtadega. Suurem osa hotellidest on ehitatud vanalinna ja pearanda ümbritsevatele mäekülgedele ning randa ja vanalinna jõudmine tähendab tihedat mäest üles-alla rühkimist.

Praia da Rocha (Kaljurand) on väike kompaktne kuldse liivarannaga ja tumekollaste liivakaljudega kuurort. Linn on täis apartmente ja hotelle ning rohkelt ajaveetmiskohti nii päevaks kui ööseks.

Kui peaksite reisima Portugali, siis võite kindlad olla, et see maa pakub üllatusi ja tõelisi elamusi kõigile meeleorganeile. Lillades õites lõhnavad puud ja rosmariinipõõsad, mis kasvavad teede ääres, sidruni- ja apelsinipuude väljad… Ja kui te satute küladesse, siis saate kindlasti osta mõne küpse apelsini, mis on magusaim, mida eales olete söönud. Võite sattuda rannarestorani, kus saate nautida parimat kala oma elus. Näha unustamatut pilti kiriku kõrval asuva söögikoha ees, kus grupp vanamehi on sättinud end kaarte taguma või lihtsalt juttu ajama ja möödakäijaid loendama. Tunda maailmalõppu sattumise ärevust ja võidelda tuulega, et mitte minema saada puhutud…

See võib vabalt juhtuda, nautige seda!

REISI SIHTKOHT Algarve, Portugal
REISIPERIOOD 13.09 – 18.10.2019
HIND SISALDAB
Lennupileteid sihtkohta ja tagasi
Majutust 7 ööd valitud hotellis kaheses toas eeldusel, et koos reisib 2 inimest
Toitlustamine vastavalt valitud hotellile
Grupitransfeer lennujaamast hotelli ja tagasi
Reisiesindaja teenused
LISATASU EEST
Reisikindlustus
Ekskursioonid
Majutus üheses toas
Söögid, kui need ei sisaldu paketi hinnas
Autorent ja muud lisateenused sihtkohas

8-päevase (7 ööd) paketi hinnad algavad 599 eurost inimese kohta.

Vastutav reisikorraldaja on Novatours. Mainor Travel on ametlik edasimüüja. Garanteerime reisikorraldajaga sama hinna. Paketi hind sõltub valitud reisi perioodist ja vabade kohtade olemasolust. Küsi täpsustatud reisi hinda vastavalt oma soovidele meie reisikonsultandilt!